Vybudovanie informačného bodu - zachráňme spolu mokrade

V rámci projektu Zachráňme spolu mokrade sa Základnej škole s materskou školou Maximiliána Hella v Štiavnických Baniach sa podarilo zrekonštruovať učebňu, ktorá bude slúžiť v rámci informačných aktivít ako Informačný bod, v ktorom sa návštevníci dozvedia informácie o mokradiach, projektových aktivitách a Nórskych grantoch.

Rekonštrukcia prebiehala v priestoroch Základnej školy počas školského roku 2022/2023. Novovzniknuté priestory, poskytujú priestor pre kvalitné zdieľanie informácií o mokradiach pre všetky cieľové skupiny, od najmenších až po odbornú verejnosť.