OZNÁMENIE

Vážení rodičia, podľa Usmernenia ministerky školstva vo veci prerušenia vyučovania v školách, ktoré je zapríčinené šírením koronavírusu, je našou povinnosťou zabezpečiť samoštúdium žiakov. Oznamujeme Vám, že prácu na doma budeme žiakom zasielať prostredníctvom EduPage a formou sms správy vždy v pondelok a v stredu na nasledujúce dni. Oznam Vám bude zasielať triedny učiteľ, na ktorého sa môžete obrátiť aj s prípadnými otázkami.

Kvôli uzatvoreniu školských zariadení z dôvodu šírenia koronavírusu Vám oznamujeme, že termín zápisu do prvého ročníka, ako aj termín Dňa otvorených dverí v ZŠ s MŠ M. Hella Štiavnické Bane, je PRESUNUTÝ na iný termín, o ktorom Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za porozumenie.