Inkluzívne vzdelávanie

Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella v Štiavnických Baniach sa od septembra 2018 zapojila do projektu, ktorý je financovaný zo zdrojov Európskej únie, Európskeho sociálneho fondu regionálneho rozvoja cez operačný program Ľudské zdroje v spolupráci MŠVVŠ SR.
Názov projeku: Inkluzívne vzdelávanie.
Kód projektu: 312011M346
Cieľ projektu: Zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov
Prostredníctvom tohto projektu boli vytvorené tri pracovné miesta, ktorými sú: školský špeciálny pedagóg a dve pracovné miesta na pozíciu asistent učiteľa.
Trvanie projektu: 9/2018 - 8/2021