Výtvarná súťaž Hellove hviezdy

Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella v spolupráci s obcou Štiavnické Bane a Krajskou hvezdárňou a planetáriom Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom, pri príležitosti 300. výročia narodenia významného astronóma, fyzika a matematika Maximiliána Hella v rámci projektu „Dni Maximiliána Hella“, vyhlasujú I. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže HELLOVE HVIEZDY s témou : Súhvezdia očami detí .

Projekt "Dni Maximiliána Hella" je spolufinancovaný z prostriedkov grantov EHP a Nórska, Banskobystrického samosprávneho kraja a Sokoliarskej skupiny sv. Bavona.