ŽLTÝ AUTOBUS / YELLOW BUS

Úžasný americký autobus jazdí už aj na našich cestách !
Náš jedinečný Žltý autobus bude jazdiť na trase Banská Štiavnica - Počúvadlo. Cena lístka 7 € dospelí, 4 € deti od 3 do 12 rokov a dôchodcovia. V cene lístka je zahrnutá spiatočná jazda, 10% zľava z konzumného v Bufetíku Tri stromy - tajch Vindšachta, 1 nápoj zdarma na terase "U Blaškov" - tajch Počúvadlo a v prípade priaznivého počasia 25% zľava na skákací hrad na tajchu Počúvadlo. A ako bonus máte možnosť prehliadky AVESPARKU a sokoliarskeho vystúpenia o 14:00 hod na Základnej škole s materskou školou Maximiliána Hella v Štiavnických Baniach.

!!!NOVINKA!!! Možnosť platiť aj v autobuse zatiaľ však len v hotovosti. Platba kartou čoskoro.

The marvellous American bus already runs on our roads!
Our unique Yellow bus will run on the route Banská Štiavnica - Počúvadlo. The ticket price is 7 € for adults, 4 € for children from 3 to 12 years and pensioners. The ticket price includes a return ride, 10% discount on consumption in the Buffet Three Trees - lake Vindšachta 1 free drink on the terrace "U Blaškov" - lake Počúvadlo and in case of good weather 25 % discount on the bouncy castle on lake Počúvadlo. And as a bonus, you have the opportunity to tour AVESPARK and see the falconry performance at 2:00 pm at the Primary and Secondary school of Maximilian Hell in Štiavnické Bane.