Voda v ohrození

Naša škola bola úspešná v projektovom zámere Zeleného vzdelávacieho fondu 5/2023.

Cieľom projektu je zvýšiť povedomie o klimatickej zmene so zameraním na ohrozené vodstvo vo svete. Ciele projektu plánujeme naplniť vytvorením poučnej 3D animácie zobrazujúcej nie len aktuálne problémy ohrozujúce vodstvo, ale aj poskytujúce riešenia, vďaka ktorým je možné vodstvo chrániť a predchádzať ohrozeniu.
Vďaka realizácii projektu, plánujeme zatraktívniť zdieľanie vedomostí o problematike novou, digitálnou, formou, ktorá pomôže zvýšiť povedomie nie len o aktivitách školy ale aj o dôležitosti a potreby ochrany človeka, prírody a krajiny.
Využitie moderných digitálno-komunikačných technológií nás sprevádza každý deň a stali sa našou bežnou súčasťou. Ich správne využitie nám poskytne osloviť cieľové skupiny projektu a pomôže nám tak zdieľať aktuálne informácie v reálnom priestore a čase.

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.