Výtvarná súťaž - Hellove hviezdy

Pri príležitosti 300. narodenia Maximiliána Hella, rodáka zo Štiavnických Baní, významného astronóma, teológa a matematika prebehla v minulom roku výtvarná súťaž s názvom Hellove hviezdy. Bohužiaľ, kvôli pandémii musela byť celá súťaž tak isto ako aj oslavy spojené s touto významnou udalosťou preložené.

V súčasnosti prebieha hlasovanie na facebookovej stránky našej školy, kde aj Vy môžete ovplyvniť cenu diváka. Pozrite si albumy na Facebookovej stránke našej školy a zahlasujte za, podľa Vás, najkrajšie dielo/diela v každej kategórii. Víťaz diváckeho hlasovania bude zverejnený na online konferencii s názvom Dni Maximiliána Hella, ktorá sa uskutoční 12.5.2021
facebook: ZŠ s MŠ M. Hella Štiavnické Bane instagram: @zsmhella